Aktiv

Grad Nachname Vorname Funktion
Ramon Hanselmann
Lt Vincenz Adrian SF

cumissiun da fiug

Grad Nachname Vorname Funktion
Ramon Hanselmann
Hptm Keller Roger cumandant
Oblt Moser Michael vice-cumandant
Lt Vincenz Adrian SF
Four Monn Giohen furier
Sdt Berther Flurin gruppa da manteniment
Sdt Guldimann Rafael cau da material
-- Arpagaus Lucas gerau Trun
-- Duff Marcus gerau Sumvitg

stab

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Oblt Moser Michael vice-cumandant
Four Monn Giohen furier
Sdt Guldimann Rafael cau da material

Maschinisten

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Lt Vincenz Adrian SF
Kpl Cagienard Martin maschinist C/C118
Sdt Berther Flurin gruppa da manteniment
Sdt Cathomen Silvan maschinist C/C118
Sdt Deplazes Andreas maschinist C/C118
Sdt Lechmann Remo maschinist C/C118
Rekr Bundi Ursin
Rekr Decurtins Samuel maschinist C/C118
Rekr Duff Yannic

meinagruppas

Grad Nachname Vorname Funktion
Kpl Berther Maurus SF
Kpl Bundi Clemens SF
Kpl Bundi Clau Martin SF
Kpl Cagienard Martin maschinist C/C118
Kpl Steiner Markus SF

officiers

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Oblt Moser Michael vice-cumandant
Lt Cathomas Flurin SF
Lt Pfister Bruno maschinist C/C118
Lt Steiner Bruno
Lt Tuor Carlo maschinist C/C118
Lt Vincenz Adrian SF

secziun 1

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Sdt Alig Martin SF
Sdt Arpagaus Giusep gruppa da manteniment
Sdt Bass Fabian SF
Sdt Beer Davide SF
Sdt Cabalzar Claudio SF
Sdt Cadruvi Beat SF
Sdt Decurtins Remo SF
Sdt Deplazes Andreas maschinist C/C118
Sdt Deplazes Curdin SF
Sdt Giger Corsin SF
Sdt Hänggi Yves Andreas SF
Sdt Lechmann Giancarlo SF
Sdt Orlik Sandro SF
Sdt Pfister Arno SF
Sdt Staglianò Salvatore SF
Sdt Thalmann Claudio SF
Sdt Tomaschett Nicolas SF
Sdt Tuor Flurin SF

secziun 2

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Sdt Albin Renzo SF
Sdt Arpagaus Roger SF
Sdt Berther Flurin gruppa da manteniment
Sdt Cajacob Severin
Sdt Cajacob Florian SF
Sdt Cathomas Gion Paul SF
Sdt Decurtins Ivo SF
Sdt Defuns Jan SF
Sdt Degonda Heimo SF
Sdt Maissen Marco SF
Sdt Mathiuet Paul SF
Sdt Riedi Urs maschinist C/C118
Sdt Spescha Albert
Sdt Tuor Curdin SF
Sdt Tuor Flavio SF

secziun 3

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Sdt Albrecht Silvan SF
Sdt Bearth Roman SF
Sdt Candinas Flurin SF
Sdt Duff Rafael SF
Sdt Flepp Sean Michael
Sdt Giger Clau BSF
Sdt Küttel Andreas SF
Sdt Lechmann Remo maschinist C/C118
Sdt Maissen Sandro SF
Sdt Mangiarano Francesco SF
Sdt Nay Gion Andrea BSF
Sdt Scolieri Claudio Benedetg SF
Sdt Tambornino Linard SF

secziun4 novizs 2019/2021

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Sdt Beer Gian-Andrea
Sdt Bundi Andriu
Sdt Cathomen Silvan maschinist C/C118
Sdt Herger Lukas
Sdt Monn Ursin
Sdt Pfister David
Rekr Bundi Ursin
Rekr Decurtins Samuel maschinist C/C118
Rekr Degonda Damian
Rekr Demont Andriu
Rekr Duff Yannic
Rekr Monn Denis

alle Personen

Grad Nachname Vorname Funktion
Bearth Thomas uffeci forestal regiunal
Hptm Decurtins Martin reserva
-- Bearth Roland survigilader da fontaunas
-- Bearth Claudio administraziun
-- Bundi Giusep serenera
-- Cadruvi Mattias uffeci forestal Trun

sanitad

Grad Nachname Vorname Funktion
Sam Albin Andriana sanitad
Sam Albin Lisabeth sanitad
Sam Bundi Dominique sanitad
Sam Bundi Flavia sanitad
Sam Cabalzar Marcus sanitad
Sam Candinas Sep Benedetg sanitad
Sam Deplazes Diego sanitad
Sam Eicher Pierrette sanitad
Sam Flepp Benedicta sanitad
Sam Guldimann Carla sanitad
Sam Lutz Gabriela sanitad
Sam Maissen Silvia sanitad
Sam Maissen René sanitad
Sam Orlik Anita sanitad
Sam Schnider Judith sanitad
Sam Scolieri Yvonne sanitad
Sam Tomaschett Esther sanitad
Sam Tuor Ludivina sanitad
Sam Tuor Ricarda sanitad
Sam Vincenz Maissen Adalina sanitad
-- Dr. Tomaschett Martin miedi