cumissiun da fiug

Grad Nachname Vorname Funktion
Bearth Rest Andriu Gerau Sumvitg
Hptm Keller Roger cumandant
Oblt Moser Michael vice-cumandant
Lt Vincenz Adrian vice-cumandant
Four Hanselmann Ramon furier
Sdt Berther Flurin gruppa da manteniment
-- Arpagaus Lucas gerau Trun

stab

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Oblt Moser Michael vice-cumandant
Lt Vincenz Adrian vice-cumandant
Four Hanselmann Ramon furier

Maschinisten

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Lt Vincenz Adrian vice-cumandant
Kpl Cagienard Martin maschinist C/C118
Kpl Cathomen Silvan maschinist C/C118
Kpl Decurtins Samuel maschinist C/C118
Sdt Berther Flurin gruppa da manteniment
Sdt Demont Andriu
Sdt Deplazes Andreas maschinist C/C118
Sdt Lechmann Remo maschinist C/C118
Rekr Bundi Ursin
Rekr Duff Yannic

meinagruppas

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Kpl Berther Maurus SF
Kpl Bundi Clemens SF
Kpl Cagienard Martin maschinist C/C118
Kpl Cathomen Silvan maschinist C/C118
Kpl Decurtins Samuel maschinist C/C118
Kpl Steiner Markus SF
Sdt Demont Andriu

officiers

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Oblt Moser Michael vice-cumandant
Lt Cathomas Flurin SF
Lt Pfister Bruno maschinist C/C118
Lt Steiner Bruno
Lt Tuor Carlo maschinist C/C118
Lt Vincenz Adrian vice-cumandant

secziun 1

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Oblt Moser Michael vice-cumandant
Lt Cathomas Flurin SF
Lt Tuor Carlo maschinist C/C118
Kpl Berther Maurus SF
Kpl Steiner Markus SF
Sdt Alig Martin SF
Sdt Arpagaus Giusep gruppa da manteniment
Sdt Bass Fabian SF
Sdt Beer Gian-Andrea
Sdt Beer Davide SF
Sdt Bundi Andriu
Sdt Cabalzar Claudio SF
Sdt Cadruvi Beat SF
Sdt Deplazes Curdin SF
Sdt Deplazes Andreas maschinist C/C118
Sdt Giger Clau BSF
Sdt Giger Corsin SF
Sdt Küttel Andreas SF
Sdt Lechmann Giancarlo SF
Sdt Maissen Sandro SF
Sdt Nay Gion Andrea BSF
Sdt Orlik Sandro SF
Sdt Pfister Arno SF
Sdt Scolieri Claudio Benedetg SF
Sdt Tambornino Linard SF
Sdt Thalmann Claudio SF
Sdt Tomaschett Nicolas SF
Sdt Tuor Flurin SF

secziun 2

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Lt Pfister Bruno maschinist C/C118
Lt Steiner Bruno
Lt Vincenz Adrian vice-cumandant
Kpl Bundi Clemens SF
Kpl Cagienard Martin maschinist C/C118
Sdt Albin Renzo SF
Sdt Arpagaus Roger SF
Sdt Bearth Roman SF
Sdt Berther Flurin gruppa da manteniment
Sdt Cajacob Severin
Sdt Cajacob Florian SF
Sdt Candinas Flurin SF
Sdt Cathomas Gion Paul SF
Sdt Decurtins Remo SF
Sdt Decurtins Ivo SF
Sdt Defuns Jan SF
Sdt Degonda Heimo SF
Sdt Duff Rafael SF
Sdt Herger Lukas
Sdt Lechmann Remo maschinist C/C118
Sdt Maissen Marco SF
Sdt Mangiarano Francesco SF
Sdt Mathiuet Paul SF
Sdt Monn Ursin
Sdt Riedi Urs maschinist C/C118
Sdt Spescha Albert
Sdt Tuor Curdin SF
Sdt Tuor Flavio SF

secziun3 novizs 2021/2022

Grad Nachname Vorname Funktion
Hptm Keller Roger cumandant
Kpl Cathomen Silvan maschinist C/C118
Kpl Decurtins Samuel maschinist C/C118
Sdt Demont Andriu
Rekr Bundi Ursin
Rekr Degonda Damian
Rekr Duff Yannic
Rekr Giger Pascal
Rekr Monn Denis
Rekr Oggier Gian-Luca
Rekr Petschen Andrin

alle Personen

Grad Nachname Vorname Funktion
Bearth Thomas uffeci forestal regiunal
-- Bearth Claudio administraziun
-- Bearth Roland survigilader da fontaunas
-- Bundi Giusep serenera
-- Cadruvi Mattias uffeci forestal Trun

sanitad

Grad Nachname Vorname Funktion
Sam Albin Andriana sanitad
Sam Bundi Flavia sanitad
Sam Bundi Dominique sanitad
Sam Cabalzar Marcus sanitad
Sam Candinas Sep Benedetg sanitad
Sam Eicher Pierrette sanitad
Sam Flepp Benedicta sanitad
Sam Guldimann Carla sanitad
Sam Lutz Gabriela sanitad
Sam Maissen Silvia sanitad
Sam Orlik Anita sanitad
Sam Schnider Judith sanitad
Sam Scolieri Yvonne sanitad
Sam Tomaschett Esther sanitad
Sam Tuor Ludivina sanitad
Sam Tuor Ricarda sanitad
Sam Vincenz Maissen Adalina sanitad
-- Dr. Tomaschett Martin miedi